محل تبلیغات شما

در کشور آسیای جنوب شرقی ایندوکار ، یک افسر پلیس (ایکو یوویس) کلید حساس تروریست تروریستی را نگه می دارد که می تواند جان میلیون ها نفر را نجات دهد. جیمز سیلوا (مارک والبرگ) و تیم وی وظیفه دارند تا وی را در سراسر شهر به سمت ایمنی اسکورت کنند - اما در 22 مایل اتفاقات زیادی می تواند رخ دهد.

تاکنون همکاری بین کارگردان پیتر برگ و ستاره مارک والبرگ بر تکریم داستانهای قهرمانان آمریکایی متمرکز شده است. این فیلم ، چهارمین فیلم مشترک آنها ، صرفاً داستانی است. و ، بدون اینکه افراد واقعی به احترام بگذارند ، Berg و 'Berg تصمیم گرفتند تا با تمرکز روی شخصیتی که همانطور که در اینجا ارائه می شود ، یک تشریفات همه آمریکایی باشند ، آن را تغییر دهند.

با جیمز سیلوا (Wahlberg) ملاقات کنید ، نماینده نخبگان سیا "شاخه زمین" که شاید به نظر می رسد بیشتر باغبانی از آنچه که در نظر گرفته شده بود باشد اما در واقع "گزینه سوم" پس از نابودی هر دو راه حل های دیپلماتیک و نظامی گرا است. عمل. سیلوا ، همانطور که توالی عنوانی بدون نفس توضیح می دهد ، یک سرباز باتجربه است که مغز او برتری دارد ("ذهن او سریع تر از اکثر افراد حرکت می کند!"). به نظر می رسد تنها شواهد برای این هوش نادر ، عشق سیلوا به معمای اره منبت کاری اره مویی خالی است ، یک نقوش تصویری که تنها درصورتی که خیلی طولانی در مورد آن فکر نکنید ، هوشمندانه است.

وهبرگ متولد شد تا سرها را با فیوزهای کوتاه بازی کند ، اما سیلوا برای اینکه در کنار هم باشیم ، بسیار ساینده است. او اگر شخصیتی Wahlberg در The Departed باشد ، دوست دارد ، اگر Departed گفتگوی ظالمانه ای داشت. او همه چیز را از مقامات خارجی تا کیک های تولد شلاق می زند ، و هرگز در صلاحیت وی به عنوان یک سرباز برتر نخبه ، کاملاً قانع نیست. با این حال ، به عنوان قهرمان اسمی این داستان ، سیلوا وظیفه دارد با خیال راحت یک مگ گافین انسانی را به یک شهر منتقل کند و بنابراین ماموریت 22 مایل او آغاز می شود. بخاطر استقرار جاسوسی اش ، یک فیلم اکشن خیلی مستقیم در اینجا وجود دارد: از دارایی محافظت کنید ، افراد بد را شلیک کنید. دانلود فیلم های قدیمی ایرانی

نقاط قوت برگ همیشه در اجرای حرکات شدید و عضلانی قرار دارد ، و مطمئناً یک سری توالی وجود دارد: یورش اعتباری با کف دست به یک خانه امن که هموار می رود ، تا زمانی که این کار انجام نشود. و یک صحنه مبارزه خشمناک بیمارستان با Iko Uwais The Raid. اگرچه اکثراً این عمل به صورت مبادله اسلحه بی پایان و کاملاً خسته کننده صورت می گیرد ، با بخش های عظیمی از این فیلم که توسط انگشت ویرایشگر خوشحال برگ ، بی هماهنگ است.

به اسکریپتی که به گفتگوی ناخواسته خنده دار ("من قصد دارم با فریب این مادران مادر بجنگم!") به هیچ یک از اینها کمک نمی شود. شکنجه و حمله هواپیماهای بدون سرنشین به طرز وحشیانه ای به عنوان "شکل بالاتر میهن پرستی" مورد حمایت قرار می گیرند. از همه هیجان ها احساس گناه وجود دارد ، اما بر خلاف کارهای قبلی برگ و والبرگ ، به سختی می توان احساس ناخوشایندی را که از شما دعوت شده است برای ریشه کن کردن تکان بخورد ، سخت تر کرد.

آدمهای بد.

معرفی بهترین دانشگاه های استرالیا

معرفی بهترین دانشگاه های استرالیا

مزایا و معایب خرید لایک و فالوور ایرانی

، ,یک ,فیلم ,سیلوا ,های ,برگ ,، یک ,به عنوان ,دارد ، ,وجود دارد ,، و

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
دیوانه faslekhazanty ادرس های جدید سایت های موزیک و فیلم و ... تم زیبایی اسکلت فلزی بلاگ میم‌صاد آنلاین hamed4266 مطالب اینترنتی arecacmu snorablaco